اخبارخراسان رضوی

برگزاری دوره های آموزشی معارف دینی برای ائمه جماعات بانک صادرات کشور انجام شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، دوره آموزشی ائمه جماعات بانک های صادرات سراسرکشور از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ بهمن ماه در هتل آزادی مشهد با تدریس اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد برگزار شد.

حجت الاسلام علی اصغر ولایتی مشاور فرهنگی بانک صادرات گفت: چند سالی است که اقدامات و برنامه های فرهنگی در بانک صادرات ایران با رشد و گسترش ویژه ای همراه بود و توجه ‏ویژه  مدیران محترم در بانک به مسائل فرهنگی بیشتر شده؛ ما برنامه جامع فرهنگی بانک رو طراحی ومصوب کردیم و ‏شورای عالی فرهنگی بانک را ایجاد کردیم.

وی افزود: بانک صادرات بیشترین شهدای شبکه بانکی در کشور را دارد و یکی از بانک هایی است که دارای همکاران بسیار نجیب و شریف و همواره  در ‏مناسبت ها، برنامه ها، اعیاد و در وقفیات همراه هستند.

حجت الاسلام علی اصغر ولایتی اضافه کرد: ما افتخار داریم در تمام استان ها نماز جماعت، ‏مسابقات نماز و ارتباطات و اقدامات فرهنگی به صورت فعال انجام می گیرد.‏ یکی از کارهایی که ما دنبال می کنیم ظرفیت های فرهنگی کل بانک استان ها و شرکت ها ی تابعه بانک را احصا کردیم و جلساتی ‏به میزبانی استان تهران برگزار و برنامه های فرهنگی و مذهبی در ‏بانک صادرات ایران را ساماندهی کردیم.

مشاور فرهنگی بانک صادرات در توضیح دوره های آموزشی نیز افزود: دوره های آموزشی مختلفی رو برای ائمه جماعات، کارمندان، مدیران برگزار خواهیم کرد و انشاالله بتوانیم به وظیفه امور فرهنگی عمل ‏کنیم که این برنامه های فرهنگی به صورت مستمر و حمایت ‏بالا انجام شود. ‏

وی ادامه داد: اولین گردهمایی توانمند سازی و تکریم ائمه جماعات کل بانک صادرات ایران را در ‏دستور کار قرار دادیم و الحمدالله در مشهد برگزار و سرفصل های دوره مباحث نماز، خانواده، جهاد تبیین، تفسیر قرآن، اخلاق و بصیرت و مبانی فکری امام و رهبری در انقلاب بود.  ‏

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا