اخبارفارس

دوره تخصصی معرفت دینی در ناحیه ۳ آموزش و پرورش شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم دی‌ماه، دوره تخصصی معرفت دینی ویژه معلمان و مدیران با تدریس کاظمی از مرکز تخصصی نماز قم به میزبانی ناحیه ۳ اداره آموزش و پرورش شیراز با محوریت تربیت دینی و ایجاد علاقه به نماز در فرزندان در محل تالار معلم برگزار شد.

در ادامه سلسله برنامه های آموزشی مصوب شش ماهه دوم سال ۱۴۰۲ استان فارس، کاظمی از مرکز تخصصی نماز قم در سفری چهار روزه به شیراز با معلمان و مدیران دیدار کرد.

وی در دوره تخصصی معرفت دینی ویژه معلمان و مدیران گفت: در دوران کرونا لطمه فرهنگی به جامعه وارد شد و ما باید دوران پس از کرونا را خوب مدیریت کنیم. وی با اشاره به معلمان افزود: شما امروز وظیفه سنگینی به دوش دارید، چراکه نحوه ارتباط با نوجوانان و جوانان در رشد و بالندگی آنان بسیار تأثیرگذار است.

وی در ادامه افزود: ما باید اول نحوه ارتباط و مواجهه با دانش آموز را یاد بگیریم؛ چراکه اصولی دارد. از جمله این اصول، شناخت جوان است. نحوه برخورد با جوانان بسیار ظریف و حساس است و باید برای رهبری آنان، شناخت دقیقی از روحیاتشان داشته باشیم.

خاطرنشان می‌شود پیرو برنامه های آموزشی استاد کاظمی، وی از مدارس مختلف ناحیه ۳ بازدید و با دانش آموزان ملاقات کرد و به سوالات آنان پاسخ داد که انشاءالله دوره بعدی در بهمن ماه به میزبانی ناحیه ۱ و ۲ شیراز برگزار می‌شود.

دوره تخصصی معرفت دینی فارس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا