اخباراصفهان

نمازخانه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان افتتاح شد

مدیر ستاد اقامه نماز: اقامه نماز در سطح جامعه از اصلی ترین وظایف حاکمان می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، نمازخانه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان روز سه شنبه بیست و یکم شهریورماه به همراه اقامه نماز جماعت ظهر و عصر افتتاح شد.

این افتتاحیه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز، ایزدخواستی مدیرکل سازمان نوسازی و بهسازی، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی، حجت الاسلام والمسلمین اریسیان دبیر شهرداری و جمعی از مسئولین شهرداری برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به اهمیت ساخت و تعمیر مساجد اشاره نمود و بیان داشت: مساجد پایگاه های مردمی هستند که در موقع ضرورت پیش قدم می باشند لذا با نوسازی و تحکیم مساجد، این دژها را جهت رو به رویی با دشمن آماده سازید.

وی ادامه داد و گفت: خداوند حضرت ابراهیم علیه السلام را نیز به ساخت مسجد دستور داد و آن را برای خادمی در مسجد منصوب کرد که این امر اهمیت ساخت و خدمت در مساجد را می رساند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان کرد: نمازخانه ها حکم مساجد را دارند و افراد حاضر در اداره و سازمان باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

وی نماز را از و وظایف حاکمان جامعه دانست و گفت: طبق آیه ۴۱ سوره حج اقامه نماز در سطح جامعه از اصلی ترین وظایف حاکمان جامعه است و این امر باید به صورت گسترده اتفاق افتد.

رنجبر در پایان از زحمات مسئولین و دست اندر کاران ساخت نمازخانه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تشکر و نماز جماعت ظهر و عصر را به امامت حجت الاسلام والمسلمین شمس اقامه نمود.

نمازخانه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان

نمازخانه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا