اخباربوشهر

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل نوسازی مدارس بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز دوشنبه چهارم دیماه جلسه شورای  اقامه نماز اداره کل نوسازی مدارس با حضور مدیر ستاد استان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور احمدی مدیر کل نوسازی مدارس برگزار شد، به ارائه گزارشاتی پیرامون وضعیت نمازخانه های مدارس  پرداخته شد.

در ابتدا  احمدی مدیر کل نوشازی مدارس ضمن تشکر  از حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان در  این جلسه گفت: توجه و ترویج نماز و فرهنگ نمازخوانی در مدارس استان امری ضروری است و در همین زمینه تجهیز نمازخانه های مدارس در اولویت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس قرار دارد.

وی افزود: آموزش و پرورش ریل توسعه کشور است و تمام مسئولان و افراد جامعه باید خود را در قبال توسعه آموزش و پرورش مسئول بدانند.

احمدی بیان کرد: باید برای رشد حوزه تعلیم و تربیت با برنامه ریزی مناسب به همراه رویکرد حضور دانش آموزان در حوزه های  آموزشی و اجرای طرح های خلاقانه در مدارس را با جدیت دنبال و پیگیری کرد.

در ادامه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه ستاد اقامه نماز نظارت بر عملکرد نماز در ادارات جز برنامه های اصلی خود دانسته و این موضوع نیاز به تعامل با مدیران دستگاه های اجرایی  استان دارد، افزود: شایسته است همه مدیران نسب به اجرای برنامه های مورد توافق تاکید   داشته باشند.

وی گفت: با توجه به حوزه کاری  نوسازی مدارس انتظار میرود، امکانات حضور با میل و رغبت دانش آموزان جهت برگزاری نماز جماعت در نماز خانه های مدارس را فراهم کنند.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل نوسازی مدارس جلسه شورای اقامه نماز اداره کل نوسازی مدارس

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا