اخبارخراسان جنوبی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی با مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، شانزدهم فروردین ماه، حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی  در محل اداره کل نوسازی دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان از اقدام خداپسندانه مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان در مفروش کردن نماز خانه های مدارسی که نیاز به فرش داشتند در سال گذشته تقدیر کرد.

وی در ادامه افزود: با توجه به تفاهم نامه ستاد و اداره کل نوسازی مدارس  به زمان ارزیابی ها  دستگاه ها در مورد  نماز اشاره کرد و افزود: برنامه ریزی کنید نشست های تخصصی نماز در مرکز استان و سطح شهرستانها برای کارکنان و خانواده ها برگزار شود.

در ادامه رخسار پور  گزارشی از فعالیتها و برنامه های با محوریت نماز که در راستای تفاهم نامه بومی فی مابین ستاد و  اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان  منعقد شده ارائه و آمادگی خود را جهت اجرای برنامه ها آموزشی ویژه کارکنان و خانواده های آنها در سطح استان با محوریت نماز در سال جاری اعلام کرد و افزود: درخواست فرش سجاده ای داده ایم تا مدارسی که باقی مانده است هم با فرش سجاده ای مفروش گردد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا