اخبارتهران

آئین رونمایی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز، عسکری رئیس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان تهران، مدیر عامل و مسئولین و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مراسم رونمایی از بهسازی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهران، همزمان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در تاریخ چهارم بهمن ماه برگزار شد.

در این مراسم مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر و تبریک  اعیاد ماه رجب و ولادت امیر المومنین علی (ع ) و روز پدر گفت: یکی از مهمترین عبادات اقامه نماز است و قبولی نماز شرط و قبولی سایر اعمال ما بوده و کسی که اهل نماز باشد از مسائل و مشکلات به سلامت عبور خواهد کرد.

وی گفت: مهمترین امر،  توجه به برپایی و اقامه نماز اول وقت می باشد و نماز به عنوان یکی از واجبات الهی به شمار می رود، که به آن شفارش بسیار شده.

نوروحمدپور در ادامه با تاکید بر اهمیت برپایی نماز جماعت اول وقت در ادارات گفت: برگزاری نماز جماعت اول وقت در ادارات و با حضور مدیران در صف اول نماز جماعت، نقش موثری در جذب و تشویق کارکنان برای حضور در نماز جماعت را در بر دارد.

در پایان مراسم از زحمات مدیر عامل توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران تقدیر به عمل آمد.

آئین رونمایی از بهسازی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهران

آئین رونمایی از بهسازی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهرانآئین رونمایی از بهسازی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهرانآئین رونمایی از بهسازی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهرانآئین رونمایی از بهسازی و بازگشایی نماز خانه کوثر شرکت آب و فاضلاب استان تهران

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا