اخبارلرستان

گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی به نماینده ولی فقیه در استان لرستان ارائه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی توسط حجت الاسلام چراغی در خصوص فعالیت نمازی به نماینده ولی فقیه در استان در تاریخ بیست و سوم خرداد ماه ارائه شد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان در خصوص فعالیت های نمازی دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت:  ارزیابی سالانه عملکرد دستگاه‌های اجرایی، شاخص‌های مختلفی دارد که یکی از مهم‌ترین این شاخص‌ها اهمیت دادن به اقامه نماز توسط مدیر و کارکنان در دستگاه‌ها است.

وی گفت: هم خود باید عامل نماز باشیم و هم تلاش کنیم تا دیگران را به این امر ترغیب کنیم وچرا که بنا بر تاکید رهبر معظم انقلاب محور اصلی برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، عمل به نماز است و یکی از معیارهای ارزیابی یک مدیر، پایبندی عملی به دین و احکام اسلامی بوده و نماز، بازتابی از رفتار و اعمال مدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: مدیری که به نماز اهمیت بدهد امانت‌داری، اخلاق اسلامی، رعایت وقت، نظم، انصاف و عدالت را نیز خواهد داشت و همچنین دستگاه‌های اجرایی استان نیز در ارتباط با نماز و اهمیت آن و ایجاد بستر لازم برای برگزاری هرچه بهتر نماز تلاش کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا