اخبارقزوین

مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با رئیس مرکز پاسخگویی به مسائل شرعی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی روز دوشنبه مورخ نهم مهر ماه دیدار کرد.

موسوی ضمن تبریک ولادت با سعادت ختمی مرتبت حضرت محمد و امام جعفر صادق علیهما السلام و تبریک هفته وحدت گفت: به برکت و توفیق از ائمه علیهم‌السلام است که توفیق خدمت به قرآن و نماز را خداوند نصیب بنده و شما کرده است، به زبان جاری کردن نعمت‌ها و تذکر آنها نیز شکران نعمت است، و ما به منت این نعمت بزرگ خدا را شاکریم.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: در قم یک مرکز تخصصی نماز وجود دارد که با تلاش و کوشش چندین ساله حدود سیصد محصل دارد که چند نفری از آنها فارغ التحصیل شده و ما در برنامه‌های فرهنگی آموزشی در دانشگاه‌ها و مدارس در استان مورد استفاده قرار میگیرند.

وی در ادامه افزود: ستاد اقامه نماز در نظر دارد از بین طلاب واجد شرایط گروهی را آموزش داده تا در موضوع‌های خانواده و مشاوره تحصیلی و مخصوصاً احکام نماز گروهی را آموزش دهند تا با ایجاد ظرفیت در استان و با دعوت اساتید کشوری برای این گروه یک ظرفیت در استان ایجاد شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی در دیدار با رئیس مرکز پاسخگویی تأکید کرد: ۶۰۰ جلسه سال قبل در سطح استان قزوین با موضوع نماز در سطح مدارس و دانشگاه‌ها برگزار شد که با ایجاد گروهی تبلیغی استانی این رقم در سال جاری بیش از پیش در نظر گرفته شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس مرکز پاسخگویی به مسائل شرعی دیدار کرد

مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس مرکز پاسخگویی به مسائل شرعی دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا