اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان در روز پانزدهم آبان ماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راه و شهرسازی با حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین مدیر ستاد، مدیر کل و اعضای شورای اقامه نماز برگزار شد.

شمس الدین ضمن تقدیر و تشکر از این مجموعه نسبت به فعالیت های مدیر جدید الانتساب ابراز امیدواری کرد و افزود: امیدواریم با فعالیت های خوب مدیر جدید، این اداره کل بتواند در سال جدید در سامانه سجاده فعالیت بیشتری داشته باشد و کمبود های سال های اخیر را جبران کند.

شمس الدین گفت: با عنایت به اینکه این اداره کل فعالیت اقتصادی و خدمات رسانی هم دارد، می تواند فعالیتهای بهتری در زمینه اقامه نماز و اشاعه فرهنگ ناب و غنی نماز داشته باشد.

وی همچنین ادامه داد: دین اسلام بر خلاف سایر ادیان و کشور ما بر خلاف سایر کشورهای غیراسلامی مسائل مالی را درکنار مسائل مذهبی می بیند و این اداره کل میتواند این مساله را عینی کند و مسائل معنوی مخصوصا نماز را سرلوحه تمام امور خود کند.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا