اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز راهداری استان تهران برگزارشد

مدیر اقامه نماز استان تهران: پخش اذان در مجتمع خدمات رفاهی بین راهی مورد توجه قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز راهداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهرا ن،  عسکری کارشناس برنامه ریزی و نظارت استان تهران  با معاون و کارشناسان راهداری  و اعضای کمیته نظارت از مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی در تاریخ دهم اسفند در راهداری برگزار گردید.

در ابتدا معاون راهداری ضمن خوشامد گویی و تشکیل از برگزاری این جلسه، گفت: با توجه به پایان سال و افزایش سفرهای جاده ای، کارگروه نظارت بر خدمات سفر استان تهران تشکیل و بازدید های  میدانی را آغاز شده است و بحث نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی  در اولویت و راس همه کارهای ما قرار دارد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در ادامه افزود: بایستی جلسات بیشتری  در طول سال به این امر مهم  اختصاص یابد، چرا که  تردد در طول جاده ها به صورت دائم و شبانه روز ادامه دارد، بحث بازدید از  نماز خانه ها و سریس های بهداشتی مجتمع های خدماتی بین راهی در اولویت کاری عزیزان قرار داشته باشد، گزارش هایی از مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی به ما می رسد که زیاد خوشایند نیست که ضرورت دارد بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآور شد: رئیس مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی همیشه در صف اول نماز حضور داشته باشد و فردی را مسئول نگهداری و نظافت نماز خانه و سرویس های بهداشتی قرار دهد تا شاهد پخش اذان در مجتمع های خدماتی بین راهی نیز باشیم.

نور محمد پور در ادامه تاکید کرد: اگر مراکز خدماتی  رفاهی ما خوب و تمیز  باشد، شاهد این خواهیم بود که افراد بیشتری از این  مراکز استفاده خواهند کرد و باعث رونق در این بخش را مشاهده خواهیم کرد و با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، فضیلت ماه مبارک رمضان حفظ شود.

جلسه اقامه نماز راهداریجلسه اقامه نماز راهداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا