اخباراصفهان

بازدید از نماز خانه های بین راهی، اماکن گردشگری و پارک های سطح شهر اصفهان

مسئولین ستاد اقامه نماز استان اصفهان از نماز جماعت مساجد، اماکن گردشگری، پارک ها و مجتمع های بین راهی بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی و محمد علی آقالر کارشناس روابط عمومی از نماز جماعت مساجد، اماکن گردشگری، پارک ها و مجتمع های بین راهی استان در ایام نوروز به صورت مستمر بازدید کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان از مجتمع های بین راهی مسیر اصفهان_اردستان و نائین_کاشان بازدید کرد و بیان داشت: به لطف همکاری راهداری با ستاد اقامه نماز استان و بازدید های میدانی از مجتمع های بین راهی موجب شده تا نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی از وضعیت خوبی برخوردار باشند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: تذکرات لازم توسط بازرسین به مدیریت های مجتمع ها داده شده است و در صورت مشاهده تخطی در برابر تذکرات، برخورد مناسب با آنان انجام می شود.

کارشناس نظارت و ارزیابی از مجتمع و مساجد بین راهی محور اصفهان_تهران و اصفهان_شیراز بازدید و در جلسات خدمات سفر شرکت کرده و بیان داشت: در جلسات خدمات سفر به بررسی مجتمع های بین راهی پرداخته شده و بیان شد که در صورت نارضایتی مسافرین از وضعیت مجتمع های بین راهی با مدیریت مجتمع برخورد و در صورت امکان از خدماتی که به آنان داده می شود کاسته می شود.

مجتبی مهروریان از بازدید مساجد و نماز خانه های پارک ها سخن گفت و بیان داشت: نماز خانه های سطح پارک های شهر اصفهان از قبل ازاذان ظهر باز و تا پاسی از شب مفتوح می باشد و مسافران نوروزی می توانند در اوقات شرعی اقامه نماز کنند.

وی ادامه داد و گفت: با هماهنگی هایی که با شهرداری شهر اصفهان صورت گرفته است، در کمپ های اصفهان که مسافرین برای استراحت شبانه توقف دارند نماز جماعت در سه وعده به صورت جماعت برگزار می شود و در نماز خانه های پارک ها به علت عدم توفق شبانه مسافرین در دو وعده ظهر و شب این فریضه الهی اقامه می شود.

کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: با همکاری سپاه در اماکن گردشگری و تاریخی شهر اصفهان نماز جماعت در دو وعده ظهر و شب اقامه می شود.

محمد علی آقالر بیان داشت: در پل تاریخی خواجو، سی و سه پل، منار جنبان، چهل ستون و دیگر اماکن تاریخی اصفهان نماز جماعت برگزار و با توجه به ایام شهادت حضرت علی علیه السلام، هماهنگی لازم انجام تا در برخی از این اماکن مراسم احیاء شبهای قدر برگزار شود.

وی ادامه داد و گفت: مسافرین استان اصفهان در صورت نارضایتی از مساجد و نماز خانه های بین راهی با نصب برنامه اصفهان من می توانند علت عدم نارضایتی را بیان و مسئولین خدمات نوروزی را در ارائه خدمات بهتر راهنمایی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا