کردستان

حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در برنامه زنده تلویزیونی روژمان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: بعد از برگزاری اجلاس سراسری، اجلاس استانی نماز هم در سنندج برگزار خواهد شد و برنامه ریزی شده است علاوه بر اهدافی که در اجلاس سراسری منظور شده است از دستگاه های برتر در امر نماز، خادمان و تلاشگران عرصه نماز اعم از اساتید دانشگاه، دانشجویان، دانش آموزان، مربیان پرورشی و سایر کسانی که به عنوان خدمتگزار نماز هستند تقدیر و تجلیل بعمل آید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ یازدهم دی ماه اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در برنامه زنده تلویزیونی روژمان در سیمای مرکز استان کردستان حضور یافت.

اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در این برنامه اظهار داشت: سی امین اجلاس نماز با پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سخنرانی ریاست محترم جمهور، شانزدهم دی ماه در استان زنجان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این اجلاس گفت: اجلاس سال جاری متفاوت از سال های گذشته خواهد بود چون مقرر شده است مسئولین دستگاه های فرهنگی اعم از آموزش و پرورش، دانشگاه ها، سازمان تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و … درخصوص عملکرد دستگاه مربوطه در مورد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز گزارش دهند و ضمن بیان موفقیت ها، دلایل عدم تحقق بعضی از برنامه ها را ذکر کرده و برنامه های جدید و ابتکاری خود را برای ۵ سال آینده با رویکرد نسل نو ارائه دهند.

عظیمی افزود: ستاد اقامه نماز در این زمینه فراخوان هایی برای اجلاس امسال انجام داده است که امیدوارم مورد استقبال همه مخاطبین قرار گیرد. وی گفت: با عنایت به اینکه موضوع اجلاس امسال نماز و نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، دانشگاه و مسجد است از همه دست اندرکاران مراکز آموزشی، متولیان امور فرهنگی استان اعم از آموزش و پرورش، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، سازمان تبلیغات، صدا و سیما و سایر دستگاه های مرتبط درخصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین نسل نو انتظار داریم که برنامه ریزی و کارهای جدید و موثری برای جذب این قشر به نماز انجام دهند.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: بعد از برگزاری اجلاس سراسری، اجلاس استانی نماز هم در سنندج برگزار خواهد شد و برنامه ریزی شده است علاوه بر اهدافی که در اجلاس سراسری منظور شده است از دستگاه های برتر در امر نماز، خادمان و تلاشگران عرصه نماز اعم از اساتید دانشگاه، دانشجویان، دانش آموزان، مربیان پرورشی و سایر کسانی که به عنوان خدمتگزار نماز هستند تقدیر و تجلیل بعمل آید.

عظیمی در ادامه گفت: با عنایت به اینکه مرز باشماق پذیرای مهمانان اربعین حسینی خواهد بود لازم است مسئولین امر توجه ویژه ای به آماده سازی، تعمیر و تجهیز نمازخانه های راه های مواصلاتی داشته باشند و همچنین در مسیر هایی که نیاز به احداث نمازخانه جدید است انشاالله اعتبارات لازم برای ساخت آن ها در نظر بگیرند.

حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در برنامه زنده تلویزیونی روژمان حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در برنامه زنده تلویزیونی روژمان حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در برنامه زنده تلویزیونی روژمانحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در برنامه زنده تلویزیونی روژمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا