اخبارخراسان جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی احکام و اسرار نماز ویژه کارکنان بهزیستی شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، کارگاه آموزشی احکام و اسرارنماز ویژه کارکنان اداره بهزیستی شهرستان طبس با حضورحجت الاسلام زنگویی از اساتید بومی شهرستان بیستم خرداد ماه در محل سالن جلسات اداره برگزار شد.

زنگویی در این نشست نحوه دعوت فرزندان به نماز، اهمیت نماز، آثار و برکات نماز، عواقب ترک نماز و ایجاد انگیزه و توجه به نماز اول وقت را مطرح کرد.

کارشناس مذهبی شهرستان طبس افزود : نماز در زندگی و جامعه این اثر ماندگار را دارد که معنا را به انسان می بخشد، چرا که در زندگی انسان، خالق یکتایی است که به او حیات بخشیده، نعمت های بی شماری و نا محدودی را در اختیار او قرار داده است و نماز می تواند راهی برای عبادت و شکرگزاری از نعمت ها های خداوند باشد.

وی افزود: قرآن کریم یکی از نشانه های خوب بندگان خداوند را این می داند که به جامعه حرکت بدهند، یعنی او مسئله نماز را طرح کند و خود به نماز بایستد تا دیگران از او الگو بگیرند.

حجت الاسلام زنگویی اظهار کرد: یکی از ویژگی های دعوت فرزندان به نماز این است که این کار باید در اوج محبت انجام بگیرد و اگر می خواهیم فرزندانمان را به نماز دعوت کنیم باید در نهایت عشق و علاقه و محبت به فرزند باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا