اخبارقم

همکاری ستاد اقامه نماز و سازمان تعاون روستایی قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان صبح سه شنبه، نهم آبان ماه، با هدف همکاری با سازمان تعاون روستایی استان، با مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در این دستگاه دیدار و گفت و گو کرد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز قم در این دیدار با اشاره به جایگاه نهاد در دستگاه ها گفت: حضور نهاد نمایندگی ولی فقیه در دستگاه ها، عاملی بسیار موثر در ایجاد فضای فرهنگی در دستگاه است.

حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی در ادامه با تاکید بر لزوم همکاری نهاد نمایندگی ولی فقیه با ستاد اقامه نماز خاطر نشان کرد: این همکاری موجب اهتمام مضاعف کارکنان و خانواده های ایشان به نماز و ایجاد بستر مناسب برای دیگر امور فرهنگی خواهد شد.

وی برگزاری کارگاه ها، نشست ها، جشن های تکلیف و مسابقات کتابخوانی را از جمله برنامه های قابل ارائه توسط ستاد اقامه نماز استان عنوان کرد و گفت: ستاد اقامه نماز آماده همکاری با نهاد در تعمیق بخشی به برنامه های فرهنگی سازمان تعاون روستایی در بین همکاران است.

وی در ادامه به برگزاری جشن های تکلیف با حضور مدیران استانی اشاره کرد و گفت: با هدف تشویق و ترغیب دانش آموزان به فریضه نماز، برنامه ریزی شده است تا مدیران استانی در جشن های تکلیف و نماز جماعت مدارس حاضر شوند تا موجب ایجاد انگیزه مضاعف در دانش آموزان شود.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان نیز در این جلسه ضمن استقبال از برگزاری دوره های آموزشی در این سازمان گفت: برخی از کاهلی ها به جهت عدم آموزش صحیح است و آموزش جامع موجب رفع کاهلی ها خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن فاضل در ادامه نماز جماعت را اولویت همکاران در دستگاه عنوان کرد و گفت: روحیه جهادی در بین همکاران موجب حضور گسترده در برنامه های فرهنگی به صورت خاص نماز جماعت شده است.

وی در ادامه با استقبال از طرح حضور مدیران در مدارس گفت: حضور مسئولین در مدارس موجب اهتمام مضاعف دانش آموزان به نماز و بسترسازی و فرهنگ سازی اقامه نماز در جامعه می شود.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه همکاران و خوانواده ها و برگزاری جشن های تکلیف با حضور مدیران و مسئولین سازمان تعاون روستایی و ستاد اقامه نماز از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا