اخبارفارس

کارگاه آموزشی نماز ویژه دانش آموزان مدارس سعادت شهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و هفتم آذرماه، کارگاه آموزشی نماز ویژه دانش آموزان مدارس سعادت شهر با حضور حجت الاسلام آموزگار از اساتید مرکز تخصصی نماز قم و حجت الاسلام رامشی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در محل مدارس شهرستان برگزار شد.

در کارگاه آموزشی نماز ویژه دانش آموزان مدارس سعادت شهر که حجت الاسلام آموزگار از اساتید مرکز تخصصی نماز قم حضور داشت، در جمع دانش آموزان مدرسه متوسطه اول پروین اعتصامی گفت: بعضی انسان ها دوست دارند پولدار شوند و این در ذات آنهاست. بعضی انسانها دوست دارند اقتدار داشته باشند و بعضی دوست دارند به جایی برسند که مایه افتخار خانواده باشند؛ این جایگاه چگونه به دست می‌آید؟ سکوی پرتاب آن کجاست؟ خداوند متعال در قرآن می‌فرماید اگر می‌خواهید عزتمند شوید، سکوی پرتاب شما نماز است. نماز هم در دنیا و هم در آخرت تأثیرگذار است.

حجت الاسلام آموزگار با بیان اینکه راه عزت و سعادت انسان از نماز می‌گذرد، دانش آموزان را به اطاعت از پدر و مادر و احترام به آنها توصیه کرد و گفت: تربیت از خانواده آغاز می‌شود؛ پس اگر می‌خواهیم سعادت دنیا و آخرت را داشته باشیم، اول نماز و دوم احترام به پدر و مادر را باید به جا آوریم.

در پایان هر کدام از دانش آموزان شبهات و سوالات خود را مطرح کرده و حجت الاسلام آموزگار به آنان پاسخ داد.

مدارس سعادت شهر فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا