اخبارخراسان شمالی

تجدید میثاق کارکنان ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با آرمان های شهدا

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ششم مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس کارکنان ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با حضور در گلزار شهدای مرکز استان با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در گفت و گو با روابط عمومی ستاد استان ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد امام راحل و شهدای عظیم الشان، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا یادآوری کنیم آرامش و آسایش امروزمان مدیون از خود گذشتگی کسانی است که با گذشتن از جان و عزیز ترین چیزهایشان امنیت و آرامش را به ما هدیه دادند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه افزود: جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، تنها جنگ دو کشور نبود، بلکه جنگ ابرقدرت های دنیا با ایران بود و اگر همان از این جنگ به عنوان حماسه بزرگ و دفاع مقدس یاد می شود، از آن جهت است که فرزندان رشید ایران اسلامی به مصاف کسانی رفتند که از بهترین امکانات بهره می بردند. از این رو دفاع مقدس نماد استقامت و سمبل پیروزی از پیچیده ترین عرصه رقابت های جهانی به شمار می رود.

احمدی فرد در ادامه به توجه شهدا به واجبات و بخصوص نماز اول وقت اشاره کرد و گفت:وقتی وصیت نامه شهدا را نگاه میکنیم یکی از مهم ترین وصیت های شهدای گرانقدر توجه به نماز و بخصوص در اول وقت و بصورت جماعت است که ما نیز باید به این وصیت آنها عمل کنیم.

وی در پایان افزود: انقلاب اسلامی ایران، نعمتی الهی است که به بهای ایثار و پایمردیِ شیرزنان و دلیرمردانِ بسیاری به دست آمد و حفظ شد و همه ما وظیفه داریم تا در جهت حفظ و اعتلای انقلاب اسلامی تلاش خود را انجام دهیم.

هفته دفاع مقدس خراسان شمالی

هفته دفاع مقدس خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا