اخبارتهران

نشست مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با مشاور فرهنگی بانک صادرات

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت الاسلام  و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با حجت الاسلام و المسلمین ولایتی مشاور فرهنگی و معاون نظارت بانک صادرات ایران در تاریخ شانزدهم مهر در دفتر استان تهران برگزار شد.

در این نشست ولایتی ضمن تشکر از برگزاری این جلسه، گزارشی از اقدامات و فعالیت های ترویج فرهنگ نماز را در بانک صادرات تشریح کرد.

وی گفت: اقدامات خوبی بعد از بیماری کرونا به وقوع پیوست که از جمله تجهیز نماز خانه های دفاتر بانک صادرات درسطح کشور بود.

ولایتی در ادامه گفت: دوره های توانمند سازی نماز ویژه مدیران و کارکنان در دستور کار قرار دارد و با توجه به تفاهم نامه ها،  انتظار این را داریم تا ارتباط نزدیکتری را با ستاد اقامه نماز در بحث دوره های آموزش  خانواده را شاهد باشیم.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از فعالیت ها و زحمات حجت الاسلام و المسلمین ولایتی گفت: از جمله اقداماتی که بانک صادرات در ترویج فرهنگ نماز می تواند انجام دهد، بحث آموزش خانواده ها است که تاثیرات بسزایی را در ارتباط با ترویج نماز در بر خواهد داشت.

وی با اشاره به فضای مجازی و تاثیر آن در خانواده گفت: با توجه به کستردگی فضای مجازی، ارتباطی را که در خانواده ها حاکم بود، در حال کمرنگ شدن است و ارتباط والدین با فرزندان در خانواده به کمتر از یک و نیم دقیق در روز  رسیده و بهترین راهکار، آموزش خانواده ها با این پدیده می تواند باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: بایستی برنامه های تشویقی برای خانواده ها داشته باشیم، بایستی همایش هایی در بحث نماز بر پا کنیم و از فعالین نماز را مورد تقدیر قرار دهیم.

از جمله مصوبات این جلسه مقرر شد جلسه ای با حضور مدیر عامل تشکیل  و نسبت به معرفی دبیر  اقامه نماز در مناطق شرق و غرب و مرکز اقدام و برای خانواده های کارکنان دوره های آموزشی نماز در خارج از محیط اداری برگزار و به فعالین نماز لوح تقدیر و هدایایی تقدیم شود.

جلسه با آقای ولایتی مشاور فرهنگی بانک صادراتجلسه با آقای ولایتی مشاور فرهنگی بانک صادراتجلسه با آقای ولایتی مشاور فرهنگی بانک صادرات

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا