زنجان

نمازخانه‌های مجتمع‌های خدماتی_رفاهی از وضعیت مطلوبی برخوردارند

مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان در آئین افتتاح پویش همراهان سفر ایمن گفت: یکی از مهمترین فعالیت های ستاد اقامه نماز تلاش در جهت تقویت زیرساخت های نماز کشور است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی (استان زنجان)حجت‌الاسلام والمسلمین علی یوسفی، مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان، در آیین افتتاح پویش همراهان سفر ایمن در روز پنج شنبه ۲۵ اسفندماه، با اشاره به فعالیت‌های ستاد اقامه نماز از دهه ۷۰، عنوان کرد: تلاش در جهت تقویت زیر ساخت‌های نماز کشور از مهم‌ترین فعالیت‌های ستاد اقامه نماز است‌.

وی با اشاره به اهمیت اقامه فرضیه نماز و ارتقای زیرساخت‌های نماز در راه‌های مواصلاتی، افزود: ارتقای نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی که جزو مطالبات مردمی است، از اهمیت بالایی برخودار است از این رو ارتقا بخشی کیفیت زیرساخت‌های نماز از دیگر فعالیت‌های ستاد اقامه نماز استان است.

این مسئول با اشاره به فعالیت‌های ستاد اقامه نماز از دهه ۷۰، ادامه داد: تلاش در جهت تقویت زیر ساخت‌های نماز کشور از مهم ترین فعالیت‌های ستاد اقامه نماز است‌.

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفی با اشاره به این مطلب که در چند سال اخیر کیفیت زیر ساخت مساجد بین‌راهی و نمازخانه‌ها بهتر شده است، اضافه کرد: نمازخانه‌های مجتمع‌های خدماتی_رفاهی از وضعیت بهتری برخودار هستند.

وی با اشاره به ارتقای نمازخانه‌های بین راهی قدیمی استان، عنوان کرد: سعی کردیم در چند سال اخیر کیفیت خدمات رفاهی این نمازخانه‌ها را افزایش دهیم.

یوسفی در ادامه به نمازخانه‌های مجتمع‌های خدماتی_رفاهی زیر نظر اداره راهداری اشاره کرد و افزود: این نمازخانه‌ها به لحاظ کیفی در سطح مطلوبی قرار دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفی با اشاره به رصد هر ساله مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی، خاطرنشان کرد: با تشکیل گروه ارزیابی که متشکل از کارشناسان ستاد اقامه نماز است، بر این مراکز نظارت مستمر داریم.

آئین افتتاح پویش همراهان سفر ایمن استان زنجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا