همدان

نشست آموزشی، توجیهی سامانه سجاده در تویسرکان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، نشست آموزشی، توجیهی سامانه سجاده در تویسرکان، باحضور حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان، حجت الاسلام شرکایی دبیر اقامه نماز تویسرکان و دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی این شهرستان روز شنبه نهم دی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان تویسرکان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان توضیحاتی در خصوص بومی سازی برنامه های اقامه نماز طبق توافقنامه در دستگاه ها، رونق بخشی نماز در مدارس، اعزام ائمه جماعات به مدارس فاقد روحانی، بارگذاری مدارک در سامانه سجاده، تولید محتوا در بحث اقامه نماز و… بیان کرد.

وی افزود: بارگذاری کردن مستندات در سامانه سجاده الزامی است و دبیر اقامه نماز هر دستگاه موظف است در خصوص هر شاخه و سوال در هر عنوان مستند ارائه دهد.

در ادامه حجت الاسلام شرکایی دبیر اقامه نماز شهرستان تویسرکان ضمن ارائه گزارشی در رابطه با بارگذاری اطلاعات در سامانه سجاده بیان کرد: با همکاری مدیران و دبیران اقامه نماز دستگاه ها، بازدید از نمازخانه های ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان تویسرکان هر ماه در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم به صورت نرم افزاری و سخت افزاری، نقاط ضعف و قوت هر دستگاه را مورد بازبینی قرار دهیم و اطلاعات مورد نظر را با همکاری دبیران دستگاه‌ها در سامانه سجاده بارگذاری نماییم.

شرکایی تشریح کرد: باعنایت به لطف پروردگار خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین دستگاه ها در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وجود دارد و امیدواریم شاهد تعریف جایگاه دبیران اقامه نماز در سطح شهرستان های کشور بصورت حقوقی باشیم تا بتوانیم بهتر از پیش در بین عموم مردم به فعالیت بپردازیم.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی شهرستان تویسرکان به ارائه نظرات خود در رابطه با بارگذاری مستندات در سامانه سجاده پرداختند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا