قم

جلسه توجیهی آموزشی سامانه سجاده با حضور دبیران اقامه نماز دانشگاه‌های قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه توجیهی آموزشی سامانه سجاده با حضور دبیران اقامه نماز جدید الانتصاب دانشگاه‌های استان، صبح یکشنبه، سی‌ام بهمن‌ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در جلسه توجیهی سامانه سجاده با تاکید بر لزوم بارگزاری مستندات در سامانه مذکور، بر تحقق حق دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: در دانشگاه‌ها و ادارات اقدامات شایسته‌ای صورت می‌گیرد اما با عدم بارگزاری کامل مستندات در سامانه، متاسفانه احقاق حق صورت نمی‌گیرد.

وی در ادامه بر اهمیت اهتمام به فعالیت‌های فرهنگی و به صورت خاص اقامه نماز در دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: اهتمام به نماز نوجوانان و جوانان در مدارس و دانشگاه‌ها، اهتمام به نماز در جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین علی‌ عرب‌پور در ادامه به آثار اقامه نماز در جوانان اشاره کرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی دشمن در جذب دانشجویان و ایجاد تنش های اخیر، شاهد عدم توفیق دشمن در جذب دانشجویان نمازی بودیم که این امر از جمله آثار فاخر نماز در هدایت انسان‌ها است.

در ادامه جلسه توجیهی آموزشی سامانه سجاده، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی به تشریح بندها و بخش های مختلف سامانه و نحوه بارگزاری مستندات پرداخت.

پاسخ به سوالات و پیشنهادات حاضرین در جلسه از دیگر برنامه‌های جلسه توجیهی آموزشی سامانه سجاده بود.

جلسه توجیهی آموزشی سامانه سجاده با حضور دبیران اقامه نماز دانشگاه‌های قم برگزار شد. جلسه توجیهی آموزشی سامانه سجاده با حضور دبیران اقامه نماز دانشگاه‌های قم برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا