اخبارخوزستان

کارگاه آموزش سامانه سجاده ویژه دبیران ستاد اقامه نماز استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خوزستان ، روز چهارشنبه سوم بهمن ماه کارگاه آموزش سامانه سجاده ویژه دبیران ستاد اقامه نماز استان خوزستان در محل سالن اجتماعات اداره کل راه آهن جنوب برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای نویدزاده کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان، ضمن تبریک حلول ماه شعبان المعظم و اعیاد خجسته آن از دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان خواستند عنایت لازم را در خصوص بومی سازی تفاهم نامه ها، اجرایی و عملیاتی نمودن برنامه های فرهنگی و آموزشی تفاهم نامه ها، شرکت فعال در اطلاع رسانی و تبلیغ جهت همکاران و خانواده محترم کارکنان در رابطه با تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی نماز با عنوان “نماز در سیره و سخن حضرت فاطمه زهرا (س)” را داشته باشند.

عزتی مسئول سامانه سجاده ستاد اقامه نماز استان، در ادامه به آموزش این سامانه و نحوه بارگزاری اطلاعات و بیان مشخصات فنی سامانه سجاده پرداختند. آلاله کارشناس نظارت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در خصوص نوع اطلاعات خواسته شده جهت بارگزاری بیانات مبسوطی را ارائه کرد.

کارگاه آموزش سامانه سجاده

و در پایان کارگاه آموزشی سامانه سجاده، سید موسی بلادیان مدیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان ضمن خیر مقدم در خصوص اهمیت بارگذاری اطلاعات نماز دستگاه در سامانه سجاده جهت ارزیابی دستگاه مربوطه پرداختند،

وی در ادامه گفت: ماه شعبان ماهی است که هیچگونه وفاتی در آن وجود ندارد و با وجود نزدیک بودن به نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) که فقط مخصوص شیعیان می باشد، از شما دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی خواستارم با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان، نهایت تلاش خود را جهت احیای فرهنگ اقامه نماز در اداره و خانواده ی خود انجام دهید.

کارگاه آموزش سامانه سجاده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا