اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین کریمی: برگزاری نماز جماعت در ادارات و مدارس عامل تقویت وجدان کاری، وحدت و همدلی و صمیمیت و همچنین ارتقاء معنویت بین کارکنان ادارات و دانش آموزان مدارس می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و حجت الاسلام و المسلمین حمید بهرامی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سامان و مسئولین شهرستانی روز یکشنبه، چهاردهم آبان ماه، در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی با اشاره به اهمیت نماز گفت: نماز، عمل عبادی مسلمانان است که در قرآن ۹۸ بار از آن یاد شده است، بنا بر آیات قرآن، نماز عامل بازدارنده از گناه، وسیلۀ رستگاری، یاری‌کننده انسان در مشکلات و از سفارش‌های مهم خدا به پیامبران و از دغدغه‌های پیامبران به‌ ویژه درباره خانواده‌شان است.

کریمی با اشاره به اقامه نماز در دستگاه های اجرایی و مدارس این شهرستان بیان کرد: برگزاری نماز جماعت در ادارات و مدارس عامل تقویت وجدان کاری، وحدت و همدلی و صمیمیت و همچنین ارتقاء معنویت بین کارکنان ادارات و دانش آموزان مدارس می‌شود، که باید از این فرصت در راستای خدمت بیشتر به مردم استفاده شود.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه کوتاه شدن زمان برگزاری نماز در ادارات، باعث جلوگیری از نارضایتی مردم می‌شود، بیان کرد: با طولانی شدن زمان اقامه نماز یقیناً کار مردم می‌ماند و این امر باعث نارضایتی از این فریضه مهم می‌شود.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سامان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا