اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز شهرستان سملقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز پنجشنبه بیست و هشتم دی ماه شورای اقامه نماز شهرستان سملقان با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین شهرستان و همچنین مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این جلسه با اشاره به این موضوع که مدیران باید توجه به نماز اول وقت را در اولویت کارهای خود قرار دهند، اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی باید به نحوی برنامه ریزی کنند تا هیچ جلسه ای در وقت نماز برگزار نگردد و مدیران نیز خود در نماز جماعت مجموعه شرکت کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز در شهرستان مانه ویژه دانش آموزان و معلمین اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره های معلمین سوم ابتدایی، معلمین پایه هشتم پسران و همچنین نشست های دانش آموزی از جمله های برنامه های اجرا شده در حوزه نماز مدارس در شهرستان بود که امیدواریم این برنامه ها ادامه دار باشد.

وی در پایان با اشاره به نقش موثر شورای اقامه نماز شهرستان در رفع مشکلات مربوط به نماز ادارت، افزود: همه مدیران و اعضای شورای اقامه نماز باید همت کنیم تا در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز گام های موثری برداریم.

شورای اقامه نماز شهرستان سملقان خراسان شمالی

شورای اقامه نماز شهرستان سملقان خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا