اخبارمازندران

شورای اقامه نماز شورای شهر ساری برگزار شد

مدير ستاد اقامه نماز استان از شوراي شهر و شهردار ساري خواست تا ميداني به نام نماز نامگذاري كنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مطابق برنامه تنظیمی هر هفته، روز دوشنبه دوم بهمن ماه، ضمن حضور در نماز جماعت ظهر و عصر شورای شهرشهرستان ساری،  در جلسه شورای اقامه نماز شورای شهر شرکت کرد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، پرویز شعبانی رئیس شورا در پیرامون فعالیتهای شورا و شهرداری ساری در خصوص نماز خانه ها، پارک و تفرج گاهها، تبلیغات محیطی، مطالبی را بیان داشت و آنگاه هر یک از اعضای شورا دیدگاه خود را در امر ترویج فرهنگ نماز و دیگر فعالیتهای فرهنگی بازگو کردند.

حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن قدردانی از تشکیل جلسه عنوان کرد: منطق اصلی دین بر مبنای رفع موانع و حواجب است، اندیشه های ناصواب و برداشت های نادرست و متناقض و رفتارهای ناپسند بر اساس کلام وحیانی إِنَّ الصَّلاهَ تَنْهى‌ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَرِ مجهز شدن به سلاح معنوی امر نماز در این مسیر قرار نخواهد گرفت و با تامل، تعمیق، تفکر، پژوهش و تحقیق می توان به ابعاد گسترده و جهات گوناگون و رمز و راز پرتجلی اش پی برد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: اینکه جهان آبستن حوادث است، عزت و کرامت انسانی را سراب گونه می بیند ، به لحاظ بحران معرفتی و دوری از فطرت و هویت حقیقی خداباوری است .

حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه برنامه های ستاد اقامه نماز را برشمرد و از شورای شهر و شهردار خواست، نسبت به تبلیغات محیطی، وضعیت نمازخانه های پارک های و تفرج گاهها، سواحل، ایاب و ذهاب ائمه جماعات و نامگذاری میدانی به نام نماز توجه کنند، جلسه با اقامه نماز جماعت و سخنرانی برای پرسنل شهرداری توسط مدیر ستاد اقامه نماز پایان یافت.

 شورای اقامه نماز شورای شهر شهرستان ساری برگزار شد

شورای اقامه نماز شورای شهر شهرستان ساری برگزار شد

شورای اقامه نماز شورای شهر شهرستان ساری برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا