اخبارگلستان

از اعضای پویش ۴ صبحی ها در بندرگز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، طبق هماهنگی مدیر ستاد اقامه نماز با سرگروه پویش ۴ صبحی ها و با هدف تشویق و شناسایی افراد، با اهدای لوح تقدیر و هدیه، از اعضای پویش ۴ صبحی ها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرگز، در روز دوشنبه بیست و یکم خرداد ماه، تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور مدیرکل کانون پرورشی و کارکنان، مدیران شهرستانی و دبیر شورای اقامه نماز شهرستان بندرگز برگزار شد، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، مطالبی را در خصوص جایگاه نماز و ضرورت اهمیت به این فریضه الهی برای دانش آموزان و خانواده آنان بیان کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان، خطاب به کودکان، نوجوانان و خانواده‌های آنان بیان کرد: بی تردید یکی از جنبه‌های اساسی در زندگی ما تقویت باورهای دینی و مذهبی است و ما باید تلاش کنیم که باورهای دینی را به عنوان یک ارزش مسلم که دیگر ارزش های انسانی را تحت تأثیر قرار می دهد، در بچه‌ها ایجاد کرده و رشد دهیم.

قاسم محمدی خاطر نشان کرد: از آنجا که یکی از رسالت‌های کانون، تقویت و رشد فکری کودکان و نوجوانان است، لذا پرورش کودک متدّین، انقلابی، اهل نماز و اخلاق‌مدار یکی از وظایف می‌باشد.

وی همچنین با توجه به درخواست‌ برخی از نوجوانان حاضر در این برنامه در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی پیرامون ترویج فرهنگی نماز و همچنین تامین بخشی از اقلام نمازخانه کانون قول مساعدت و همکاری داد.

در ادامه مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان در سخنانی کوتاه به ارائه گزارشی از عملکرد کانون در توسعه و ترویج نماز پرداخت.

الهه غیناقی اظهار داشت: امروز جوانان و نوجوانان ما نیاز مبرم به آموزش‌های ویژه در سبک زندگی دارند، که می‌توان در قالب‌های مختلف فرهنگی‌هنری از جمله شعر، طنز، تئاتر، داستان نویسی، نقاشی، مسابقه و بازی به نسل نو انتقال داده شود.

هماهنگی جهت تهیه فرش نمازخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزاری نشست های نمازی ویژه دانش آموزان و خانواده ها و اردوی تفریحی زیارتی به تپه نورالشهدا ویژه اعضای پویش ۴ صبحی ها، از مواردی بود که توسط مدیر ستاد اقامه نماز پیگیری به عمل آمد.

تقدیر و اهدای هدیه به اعضای گروه ۴ صبحی‌ها، شعرخوانی، نمایشنامه‌خوانی، دکلمه و اجرای نمایش انفرادی از جمله مواردی بود که در این برنامه توسط اعضای کانون بندرگز صورت گرفت.

از اعضای پویش ۴ صبحی ها در بندرگز تجلیل شد از اعضای پویش ۴ صبحی ها در بندرگز تجلیل شد از اعضای پویش ۴ صبحی ها در بندرگز تجلیل شد از اعضای پویش ۴ صبحی ها در بندرگز تجلیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا