اخبارچهارمحال و بختیاری

جشن تکلیف مدرسه دخترانه فروغ شهرستان شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جشن تکلیف مدرسه دخترانه فروغ شهرکرد با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر و مربیان این آموزشگاه، روز سه شنبه، یکم اسفند ماه، در این مدرسه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به دانش آموزان و تبریک ورود آنان را بر سر سفره عبادت و بندگی خدا، گفت: رسیدن شما به سن تکلیف یعنی آغاز جشن بندگی و عبادت خداوند است و باید از این پبه بعد، هیچ وقت این اجازه به خود ندهید که وسوسه های شیطان شما را از نماز، چادر و حجابتان دور کند و شما را از اقامه نماز باز دارد.

وی افزود: مکلف شدن، سر فصل بهار عمر شما نوگلان است و به شما مسئولیت اجرای فرایض دینی داده می شود و باید تلاش کنید در جمع بندگان، عبادت کنندگان و شکرگزار نعمت های خداوند تبارک و تعالی باشید.

حجت الاسلام کریمی اظهار کرد: به خاطر داشته باشید که از این به بعد نماز اولین تکلیف شما دانش آموزان است و باید تلاش که نماز را همیشه سر لوحه زندگی خودتان قرار دهید و هیچ وقت نماز را سبک نشمارید.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: باید همیشه در خانه نسبت به اقامه نماز منظم باشید و بدانید که نماز می تواند چقدر به شما دانش آموزان آرامش خاطر دهد.

جشن تکلیف مدرسه دخترانه فروغ شهرستان شهرکرد برگزار شد

جشن تکلیف مدرسه دخترانه فروغ شهرستان شهرکرد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا