اخبارخراسان شمالی

حضور طلاب در خوابگاه های دانش آموزی مدارس لازم و ضروری است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز بیست و نهم آذرماه مدیر ستاد اقامه نماز با حضور در اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان با طلاب فعال در مدارس پیرامون برنامه های نمازی ویژه دانش آموزان دیدار و گفت و گو کرد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این جلسه با اشاره به اهمیت اقامه نماز جماعت در مدارس، اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم در تمامی مدارس نماز جماعت با حضور طلاب دغدغه مند اقامه شود زیرا حضور طلاب در مدارس خود بهترین شیوه برای جذب نوجوانان به نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه توجه به برگزاری نماز جماعت در خوابگاه ها را بیار لازم و ضروری دانست و افزود: حضور طلاب در خوابگاه ها با توجه به وجود آسیب های اجتماعی فراوان در میان نوجوانان خوابگاهی بسیار لازم و ضروری است که این موضوع نیز با ورود طلاب جهادی به میدان و حضور به موقع و منظم در خوابگاه ها را می طلبد.

وی در پایان ضمن تقدیر از فعالیت های مبلغین در مدارس مرکز استان، گفت: امیدواریم با حضور فعال و جهادی طلاب دغدغه مند در مدارس، شاهد برگزاری نماز جماعت در تمامی مدارس با حضور روحانیون توانمند در این عرصه باشیم.

طلاب مدارس خراسان شمالی

طلاب مدارس خراسان شمالی

طلاب مدارس خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا