اخبارخراسان شمالی

اولین جلسه کمیته علمی سی و یکمین اجلاس سراسری نماز در خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، روز سوم تیرماه، اولین جلسه کمیته علمی سی و یکمین اجلاس سراسری نماز با حضور شیخ زاده ریاست دانشگاه بجنورد، معاونین پژوهشی سایر دانشگاهها، معاون پژوهش استانداری و مدیر ستاد اقامه نماز استان، در سالن بهار دانشگاه بجنورد برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در ابتدای جلسه با اشاره به اینکه میزبانی سی و یکمین اجلاس سراسری نماز برای استان فرصت ویژه ای است، اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم از این فرصت مغتنم، نهایت استفاده را برای رشد فرهنگ نماز استانمان ببریم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه های این اجلاس ارائه مقالات و پژوهش ها در حوزه نماز است که معاونین پژوهشی دانشگاه‌های استان و سایر اعضاء کمیته علمی، وظیفه خطیری در این خصوص بر دوش دارند.

در ادامه منصور سرگزی معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و دبیر اجرایی اجلاس سی و یکم، در ارتباط تصویری با اعضای جلسه با اشاره به اینکه ستاد اقامه نماز کشور در تمامی مراحل برگزاری اجلاس پشتیبانی های علمی لازم را از استان دارد، افزود: در زمینه ثبت مقالات علمی نیز استان در صورت آمادگی زیرساختی می تواند اقدام به جمع آوری و ثبت مقالات و آثار کند.

در ادامه شیخ زاده رئیس دانشگاه بجنورد با ابراز خرسندی از میزبانی اجلاس سراسری نماز، تاکید کرد: تمام ظرفیت علمی استان برای برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر این رویداد ملی و معنوی به میدان خواهد آمد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش جامعه علمی استان مقالات و آثار فاخری به دبیرخانه اجلاس ارسال گردد.

در پایان تعدادی از معاونین پژوهشی دانشگاه های استان به بیان نظرات و پیشنهاداتی در راستای ارتقای سطح علمی اجلاس سراسری نماز پرداختند.

کمیته علمی اجلاس سراسری نماز خراسان شمالی

کمیته علمی اجلاس سراسری نماز خراسان شمالی

کمیته علمی اجلاس سراسری نماز خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا