اخبارهمدان

نشست فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، نشست فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های همدان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، کارشناسان و دبیران اقامه نماز شهرستان های استان روز چهارشنبه بیست و نهم فروردین در سالن جلسات ستاد اقامه نماز همدان برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام حسنی حلم ضمن تشریح فعالیت های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان در سال جاری، بیان کرد: یکی از مسائلی که برای اقامه نماز و مهدویت در نظر داریم بحث آموزش است به طوری‌ که باید در جامعه بصیرت ایجاد شود. آموزش یکی از محورهای مهم عرصه ستاد اقامه نماز ومهدویت است این برنامه های آموزشی شامل ۱۱مورد دوره برای آموزش و پرورش و ۱۰ مورد دوره آموزشی برای دستگاه های اجرایی است.

در ادامه حسنی حلم  ضمن اشاره به منعطف بودن برگزاری دوره های آموزشی افزود: دبیران شهرستان ها می توانند در صورت نیاز، برنامه های آموزشی مورد نظرشان را اضافه کنند و ستاد نماز نهایت همکاری را برای برگزاری این دوره ها انجام خواهد داد.

مدیر ستاد اقامه نماز در مورد شناسایی مدرسین بومی بیان کرد: از دبیران شهرستان ها می خواهیم که برای پوشش کلاس ها در شهرستان ، مدرسین بومی با انگیزه که علاقه به حضور در مدارس دارند را شناسایی و به ستاد اقامه نماز معرفی کنند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان، ضمن تقدیر وتشکر از دبیران برای فعالیت در طرح نوروزی نظارت و بررسی وضعیت نماز خانه های بین راهی گفت: در سال جاری از دبیران محترم تقاضامندیم که برگزاری جلسات هیئت ارزیابی شهرستان ها ، برگزاری شورای نماز، نشست فصلی ائمه جماعات ادارات را در دستور کار خود قرار دهند.

نشست فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان همدان برگزار گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا