اخبارالبرز

اولین جلسه فصلی دبیران نماز شهرستانهای استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، اولین جلسه فصلی دبیران نماز با میزبانی شهرستان ساوجبلاغ با حضور حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز،حجت الاسلام والمسلمین مختاری امام جمعه شهرستان، مسئول دفترامام جمعه ،مدیر حوزه علمیه امام جعفرصادق(ع)، مسئول امورمساجد، مدیر اداره آموزش و پرورش، معاون پرورشی، دبیران نماز شهرستانها و یاور نماز ستاد اقامه نماز روستا هیو در روز چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز از امام جمعه شهرستان و اعضای حاضر جهت حضور در این جلسه تقدیر و به ویژه از دبیر شهرستان ساوجبلاغ برای میزبانی شایسته تشکر کرد.

مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز در رابطه اهمیت فعالیت دبیران در شهرستانها نکاتی را بیان کرد و از برگزاری اولین جلسه شورای اقامه نماز استان در سال ۱۴۰۳ خبر داد.

وی افزود: برگزاری شورای اقامه نماز یکی از ارکان اصلی عملکرد دستگاهها و ادارات در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز می باشد، زیرا در جلسات شورای اقامه نماز برنامه ها و اقدامات ضروری مصوب و به مرحله اجرا می رسد.

در ادامه اکبر معدنی پور کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز ضمن تشریح فرایند برگزاری شورای اقامه نماز شهرستان، در خصوص طرح برنامه های مهم و ضروری در شورای اقامه نماز و پیگیری اجرای مصوبات این شورا مطالبی را بیان کرد.

محمدرضا غلامی کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز افزود: دبیران شهرستانها در بارگزاری و راه اندازی کانال و گروه های شهرستانی در شبکه های مجازی کوشا باشند و گزارش های خود را از دیدارها و بازدیدها برای انتشار در سایت ستاد اقامه نماز به این معاونت ارسال کنند.

و در پایان این جلسه غلامی از راه اندازی سامانه پیامکی ستاد اقامه نماز استان البرز خبر داد.

اولین جلسه فصلی دبیران نماز شهرستانهای استان البرز برگزار شد

اولین جلسه فصلی دبیران نماز شهرستانهای استان البرز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا