همدان

نشست فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، نشست فصلی دبیران اقامه نماز شهرستان های استان همدان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، کارشناسان و دبیران اقامه نماز شهرستان های استان روز سه شنبه ۲۳ اسفند در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام تمیمی ضمن تشریح فعالیت های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان در سال جاری، بیان کرد: نشست‌های نمازی برای اولیای دانش‌آموزان در مدارس با اعلام آمادگی مدیران مدارس برگزار شد که در این نشست‌ها به موضوع شیوه‌‌های دعوت فرزندان به نماز و مشکلات آنها در توجه به نماز پرداخته شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، بیان کرد: اگر برای ترویج یک معروف، توانمندی داشته باشیم و در آن زمینه ورود نکنیم در قیامت باید پاسخگو باشیم. وی افزود: معرفی و الگوسازی یکی از کارهای فرهنگی مهمی است که در امور فرهنگی باید به آن توجه ویژه‌ای شود، به خصوص در دستگاه‌هایی که با جوانان در ارتباط هستند.

حجت الاسلام حسنی حلم ادامه داد: عشق به نماز خیلی از سختی ها را برای ما آسان می کند و همه ناملایمات در برگزاری نماز که بر دوش دبیران اقامه نماز است که بدون شک اجر و پاداش آن نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود. وی اظهار داشت: کار ما در امر نماز کار داوطلبانه و دلیست که به آن تن داده ایم و قدر آن را باید بدانیم و در توسعه آن نباید دچار تردید شویم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان در ادامه با بیان اهمیت همکاری دبیران اقامه نماز شهرستان ها با دستگاه های اجرایی شهرستان ها، افزود: باتوجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز لازم است دبیران اقامه نماز شهرستان ها با همکاری دستگاه های اجرایی بازرسی های لازم جهت بازدید از نمازخانه ها و مساجد بین راهی را انجام دهند تا میزبانی خوبی را برای مسافرین فراهم سازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا