اخبارالبرز

سومین جلسه دبیران و هیات ارزیابی دستگاههای اجرایی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، سومین جلسه دبیران و هیات ارزیابی دستگاههای اجرایی استان البرز با حضور دبیران استانداری، مدیریت و برنامه ریزی، ثبت اسناد، بنیاد شهید، صنعت و معدن، ورزش و جوانان، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه و نماینده امام جمعه مورخ یکشنبه دهم دی ماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان البرز برگزار شد.

در این جلسه به بررسی نقاط ضعف و قوت دستگاههای اجرای در حوزه عملکردی نماز و سامانه سجاده پرداخته شد و راجع  به برپاشدن بهتر نماز در ادارات نکاتی را دبیران دستگاه ها بیان کردند.

اکبر معدنی پور کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز گفت: هر مؤمن در محیط اداری نیز یک یاور  نماز باید باشند. همت آنها باید این باشد که در صورت امکان در همان اول وقت نماز را اقامه کند و در راستای اقامه اجتماعی آن گام بردارد.

وی افزود: یکی از شیوه‌های نهادینه ساختن نماز، تکریم و تجلیل از کسانی است که در مسیر فرهنگ‌سازی نماز در اداره تلاش می کنند و نیز تکریم برخی نمازگزاران جوان به ویژه افرادی که از روند بی نمازی یا سبک شماری آن تغییر مسیر داده اند.

در پایان این جلسه نکات مهمی بیان شد که از جمله آن می توان به تاکید نقش کلیدی و مهم مدیران دستگاه در اشاعه فرهنگ اقامه نماز در ادارات اشاره کرد.سومین جلسه دبیران دستگاههای اجرائی استان البرز برگزار شد سومین جلسه دبیران دستگاههای اجرائی استان البرز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا