اخبارالبرز

گردهمایی دبیران دستگاههای اجرایی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، گردهمایی دبیران دستگاههای اجرایی استان البرز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز و با حضور دبیران دستگاههای اجرایی، در کنار مضجع شریف امام زاده طاهر علیه السلام در مورخ سی ام خرداد ماه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت چند آیه از قرآن کریم، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن خیر مقدم به مدعوین در خصوص انتخاب برتر در کلیه شئون زندگی و تاثیر انتخاب درست در همه ابعاد زندگی از خانواده تا جامعه سخنانی را بیان کرد.

مرادی در ادامه افزود: انتخاب حتی در نماز نیز جایگاه ویژه ای دارد، اینکه انتخاب محل خواندن خواندن نماز، انتخاب لباس برتر و مواردی که به اقامه یک نماز کامل و تاثیرگذار کمک می کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده از اعضای هیات ارزیابی، سامانه سجاده و دبیر نماز در استانداری البرز در این همایش نکاتی را در خصوص سامانه سجاده و ارزیابی های صورت گرفته بیان کرد.

در این جلسه مقرر شد بازرسی های هیات نظارت و ارزیابی استان به صورت مستمر از دستگاههای اجرایی انجام گیرد، همچنین جلسات هم افزایی دبیران نماز به صورت گروهی و به میزبانی خود دستگاهها با مشارکت ستاد اقامه نماز برگزار شود.

در پایان این همایش مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز از اعضای هیات ارزیابی سامانه سجاده با اهدای هدیه تقدیر و تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا