آذربایجان شرقیاخبار

نشست دوره ای دبیران ادارات کل تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست دوره ای دبیران ادارات کل تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد و سایر کارشناسان ستاد، روز سه شنبه بیست و یکم شهریور ماه در اتاق جلسات ستاد برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تشریح روند کاری ستاد، سامانه ها و تفاهم نامه ها، گفت: ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشیم که برنامه ها و خواسته های ستاد از ادارات طبق قانون و بر اساس تفاهم نامه هایی است که وزیر مربوطه امضاء و به دستگاه ها ابلاغ کرده، یکی از وظایف دبیران ما در ادارات مطالعه تفاهم نامه، بومی سازی و پیگیری از مدیر کل است.

وی با گلایه از سست کاری ها و بی توجهی به مسائل و برنامه های ستاد، افزود: بعضی از دبیران عزیز ما برنامه های ستاد را کارهای حاشیه ای می دانند، درصورتی که عین متن کار است و دبیران باید درکنار مسئولیتی که در اداره دارد با برنامه ریزی دقیق کارهای ستاد را پیگیر باشد.

حجت الاسلام صابر با توضیح و تبین کار با سامانه سجاده، نحوه ارزیابی ادارات و برنامه های درخواستی ستاد از ادارات که بر اساس تفاهم نامه ها و ابلاغی از سوی ستاد مرکز است، گفت: در اجرای برنامه ها به نام ستاد باید به موارد خواسته شده توجه فرموده و در برنامه های مشارکتی از لگوی ستاد و بنیاد استفاده شود و اول به برنامه ها توجیه شوید بعد عملیاتی کنید، بعضی از برنامه های فرهنگی و مذهبی در حیطه ی کاری ما نبوده و در سامانه سجاده امتیازی به آن تعلق نمی گیرد.

در ادامه جلسه به سوالات و اشکالات دبیران توسط کارشناسان ستاد پاسخ داده شد و از دبیران خواسته شد تا تعامل خود را با ستاد بیشتر کنند.

نشست دوره ای دبیران ادارات کل تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا