مازندران

دبیر اقامه نماز شهرستان عباس آباد معارفه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه شورای اقامه نماز و معارفه دبیر اقامه نماز شهرستان عباس آباد با حضور حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، جواد اصلانی فرماندار عباس آباد و اعضاء شورای اقامه نماز، روز دوشنبه دهم اردیبهشت، در محل فرمانداری شهرستان عباس آباد تشکیل شد.

در ابتدا فرماندار عباس آباد ضمن قدردانی از مدعوین بالاخص از مهمان ویژه جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: مدیران دستگاهها از رابطین نماز در اجرای هرچه باشکوه تر نمازجماعت پشتیبانی و حمایت کنند.

وی گفت: نماز ستون دین و عملی محبوب نزد خداوند است و ترویج فرهنگ نماز یک تکلیف است و اقامه نماز، امر به معروف و نهی ازمنکر از آموزه های موکد امامان معصوم است، در کنار برپایی نمازجماعت باید کارهای فرهنگی نیز صورت بگیرد.

آنگاه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جلسه بیان داشت: همه ما موظف به نهادینه کردن نماز در جامعه هستیم و اگر خانواده و افراد جامعه را نمازخوان، معتقد، خوش‌بین به نماز، باورمند و اهل نماز بار بیاوریم مهم است و باید با اقامه نماز مهم‌ترین و بزرگ‌ترین گام برای تزکیه جامعه و مبارزه با آسیب‌ها برداشته شود.

مدیر ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه نباید نماز در جامعه مهجور و مظلوم بماند، افزود: اکنون قرآن در جامعه مهجور است و حجاب و برخی از ارزش‌های دینی در حال کمرنگ شدن است که باید برای احیای این مسائل و ارزش‌ها تلاش شود.

وی در ادامه ماموریتهای ستاد اقامه نماز را در حوزه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و نظارت و ارزیابی را برشمرد و از فرماندار و دستگاههای اجرائی عباس آباد خواست نهایت همکاری را با دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان را داشته باشند، چون تبلیغ امر نماز مربوط به همه مومنین است کلکمْ راعٍ، وَ کلکمْ مَسْؤُولٌ عَنْ رَعِیتِهِ.

در پایان این مراسم فرشاد زیبائی به عنوان اولین دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان عباس آباد معرفی و حکمش توسط حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران اهداء شد.

دبیر اقامه نماز شهرستان عباس آباد معارفه شد

دبیر اقامه نماز شهرستان عباس آباد معارفه شد

دبیر اقامه نماز شهرستان عباس آباد معارفه شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا