اخباراصفهان

پرسنل گروه صنعتی انتخاب، دوره های آموزشی نماز را سپری خواهند کرد

حجت الاسلام والمسلمین طالبی: دغدغه کارگروه گروه صنعتی انتخاب، شناساندن جایگاه نماز در بین کارکنان و خانواده های آنها است و تمام فعالیت های مرکز در همین راستا می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین طالبی مسئول کارگروه نماز گروه صنعتی انتخاب و محمد فرخی کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز استان روز دوشنبه پانزدهم آبان ماه در دفتر مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

این جلسه پیرامون برگزاری دوره های آموزشی نماز ویژه ۱۸۰۰۰ پرسنل، خانواده و فرزندان گروه صنعتی انتخاب (شرکت های صنعتی هایر، اسنوا و دوو) برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر با اشاره به اهمیت و جایگاه خانواده مخصوصا مادران به عنوان نقش اصلی در این گروه، آموزش مفاهیم دینی مخصوصا نماز را بهترین امر تربیت دانست و فعالیت در این زمینه را از اهم برشمرد.

وی ادامه داد و افزود: بنیان خانواده در صورتی که براساس مفاهیم دینی و اعتقادی بنیان گذاشته شود تأثیر بسزائی در زندگی فرزندان خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین طالبی بیان داشت: دغدغه ما و مسئولین شرکت نیز شناساندن جایگاه نماز در بین کارکنان و خانواده های آنها است و تمام فعالیت های مرکز اعم از اردوهای زیارتی، دوره های آموزشی و تبلیغات نماز در فضای مجازی در همین راستا می باشد.

مسئول کارگروه نماز گروه صنعتی انتخاب از رونمائی باغ نماز جهت اردوهای یک روزه ویژه خانواده پرسنل خبر داد و گفت: تنوع در برنامه ها، بیان احکام و تبلیغ نماز به انواع مختلف و شیوه های جذاب باعث ایجاد انگیزه و تشویق به نماز در بین خانواده خواهد بود.

محمد فرخی کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد استان ضمن تبیین روش اجرای دوره های آموزش غیرحضوری نماز در سامانه آموزشی مرکز تخصصی نماز قم بیان داشت: گروه صنعتی انتخاب می تواند برنامه های ستاد اقامه نماز استان از جمله تحصیح قرائت و اذکار نماز پرسنل، تشویق به شرکت در فراخوان ها مانند جشنواره فجر تا فجر و سی امین اجلاس نماز و همچنین شرکت در مسابقه کتابخوانی از کتاب ارزشمند نماز در سیره و سخن حضرت امام رضا (علیه السلام) را در دستور کار خود قرار دهد و پسنل خود را جهت شرکت در این امور تشویق و ترغیب کند تا جزء مروجین امر نماز قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا