اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با مدیر حوزه های علمیه استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز دوشنبه بیستم شهریور ماه حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام نصرت الله عباسی مدیر حوزه های علمیه استان در محل دفتر حوزه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام عباسی، ضمن ارائه گزارشی از برنامه های نمازی حوزه های علمیه استان در سال جاری، به بیان اهمیت نماز و لزوم تلاش مضاعف در پیشبرد اقامه این فریضه الهی در جامعه به ویژه قشر جوان را، از اهم مباحث فرهنگی دانسته و از تلاش های مستمر ستاد اقامه نماز در فرهنگ سازی این فریضه ارزشمند تقدیر کرد.

وی خاطر نشان کرد: مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان، جهت اجرای هرگونه فعالیت فرهنگی و آموزشی در زمینه اشاعه فرهنگ قرآن، نماز و مهدویت در بین طلبه های جوان و جویای نام، آمادگی کامل دارد.

سپس حجت الاسلام رودبارانی ضمن تشکر و قدردانی، به بیان ماموریت ستاد و تبیین سیاست های فرهنگی و آموزشی، و لزوم تربیت و تعلیم طلبه های پایبند و مقید به دین اسلام و نماز را مورد تأکید قرار داد.

وی بیان کرد: توانمندسازی نیروهای طلبه جوان از برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان می باشد و امیدواریم با همکاری و هماهنگی خوب مدیریت حوزه این امر به نحو شایسته محقق گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: ستاد اقامه نماز استان آمادگی خویش جهت همکاری در برنامه های مختلف، از جمله دوره ها و نشست های آموزشی آداب و احکام نماز برای طلاب جوان را اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا