اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیما مرکز سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز بیست و سوم مهرماه، جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیما مرکز استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد و دهرویه، مدیر کل صدا و سیما برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیما، اعضای شورا ضمن بیان نظرات خود و  تقدیر و تشکر از ستاد اقامه نماز به ارائه گزارشاتی از اقدامات انجام شده پرداختند.

حاجی قربانی معاون سیما بیان کرد: در حال حاضر  ۲۴ خبرنگار فعال در استان داریم که می توان از این ظرفیت برای مسائل نمازی استفاده کرد.

وی بیان کرد: در طول شبانه روز برنامه های ویژه نماز به طور مرتب، مخصوصا هنگام اذان، در صدای مرکز استان پخش می شود.

شمس الدین ضمن قدردانی از برنامه ها و احساس مسئولیت پذیری این مجموعه در مقابل نماز گفت: ظرفیت مناسبی در سطح استان موجود است که با یاری خدا و با اقدامات به جا و مناسب می توان تاثیرگذاری مناسبی در زمینه نماز داشت.

در این جلسه مقرر شد با همکاری ستاد اقامه نماز و صدای و سیما، ساخت فیلم و برنامه های مناسب مختص نماز در دستور کار قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز ادامه داد: با توجه به پتانسیل مجموعه باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده کرد و با استفاده از هنر، نماز را به بهترین شکل، همانطور که هست نشان داد.

جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیما مرکز استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیما مرکز استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیما مرکز استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا