اخبارسمنان

اجلاس نماز استان سمنان با پیام رئیس ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، اجلاس استانی نماز در تاریخ دوم دی ماه در استانداری سمنان با حضور حجت الاسلام مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه، هاشمی استاندار سمنان، حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز و مدیران و دبیران دستگاه های اجرایی و با پیام استاد قرائتی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن خیر مقدم،گزارشی را نسبت به نحوه امتیازدهی و عملکرد دستگاه های اجرائی ارائه داد.

وی گفت: به کوشش ستاد اقامه نماز و تلاش اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، مفتخریم اعلام کنیم امروز در اکثر مدارس استان سمنان امر نماز احیاء شده است.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در پیام تصویری به اجلاس نماز سمنان، با اشاره به آیات قرآنی، اقامه نماز را امری بین الادیانی دانست و ماموریت مهم همه انبیاء عظام را اقامه نماز عنوان کرد.

وی با بیان اینکه برای تطهیر جامعه از رجس و پلیدی ها و برای کاهش همه جانبه آسیب های اجتماعی چاره ای جز اقامه نماز نیست و در کنار اقامه نماز در قرآن اهدای زکات هم فریضه شمرده شده است، مسائل عبادی چون اقامه نماز را همواره با مسائل اجتماعی و اقتصادی توامان دانست.

در این جلسه نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان ضمن بیان حدیثی، اهمیت اقامه نماز را مساوی با رسالت انبیاء دانست و همه مدیران را به اهتمام نسبت به این امر دعوت کرد.

حجت الاسلام مطیعی گفت: مجموعه هایی که در اقامه نماز برتر شناخته شده اند، در خدمات رسانی هم طبق آمار از بهترین ها هستند.

هاشمی استاندار سمنان نیز ضمن تشکر از تلاش و پیگیری های مستمر ستاد اقامه نماز در حوزه نماز، مدیران و دبیران را پشتوانه های مهمی برای پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز عنوان کرد.

وی افزود: تجارب شخصی مدیریتی من ثابت کرده اقامه نماز تسکین بخش ترین مسئله حتی در امور کلان مدیریتی است.

استاندار سمنان یادآور شد: دستور العمل های ارسالی از وزارت کشور در امر اقامه نماز کاملا گویاست و باید به آن عمل شود.

اجلاسیه استانی نماز استان سمنان برگزار شد

اجلاسیه استانی نماز استان سمنان برگزار شداجلاسیه استانی نماز استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا