اخبارسمنان

نشست فصلی دبیران ستاد اقامه نماز استان سمنان در دهه ترویج نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در بیست و نهمین روز از مردادماه مصادف با نهمین روز از دهه ترویج نماز، نشست فصلی دبیران ستاد اقامه نماز استان و امامان جماعت، با حضور حجت الاسلام و المسلمین مطیعی، نماینده ولی فقیه و سعدالدین رییس دانشگاه سمنان، در سالن دانش دانشگاه سمنان برگزار شد.

نشست فصلی دبیران ستاد اقامه نماز استان سمنان در دهه ترویج نماز برگزار شد

در این جلسه نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان ضمن قدردانی از خدمات ستاد اقامه نماز و گرامیداشت دهه ترویج نماز بر رویکرد واقعی اقامه نماز، نه فقط خواندن نماز اشاره کرد و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، اقامه نماز را بالاتر از خواندن نماز دانست.

وی گفت: برگزاری این نشست در دهه ترویج نماز و حضور دبیران و امامان جماعت، اتفاق مبارکی است و امیدواریم با اقدامات مناسبی که ستاد در این دهه داشته است و اهتمام همه حاضرین شاهد پیشرفت های چشمگیری در سطح استان باشیم.

حجت الاسلام مطیعی ادامه داد: تمام برنامه ها و ایده ها، در زمینه نماز مورد استقبال قرار میگیرد و حمایت خواهد شد.

حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز در این نشست ضمن گرامیداشت دهه ترویج‌ نماز و تشکر از تمام حضار بیان کرد: الحمدلله اقدامات قابل توجهی در زمینه نماز مخصوصا در دهه ترویج‌ نماز در استان صورت گرفت و از تمام افرادی که در این امور همکاری داشتند تشکر می کنم.

وی افزود: ارتباط ستاد با دانشگاه و دیگر سازمان های استان کماکان ادامه خواهد داشت و همانطور که تا به حال شاهد پیشرفت چشمگیر وضعیت نماز در جای جای استان بوده ایم از این به بعد نیز با همین قدرت ادامه خواهیم داد.

در پایان سعدالدین رییس دانشگاه سمنان ضمن قدردانی از اقدامات به جا و به موقع ستاد اقامه نماز و همچنین برنامه ها و اطلاع رسانی های مناسب در دهه ترویج نماز، اشاره کرد که در دانشگاه سمنان یک مسجد و شش نمازخانه احداث شده و در تمام خوابگاه ها هم نماز جماعت برقرار است.

وی افزود ارتباط دانشگاه با ستاد کماکان ادامه دارد و با افتخار، دست در دست هم در به جا آوردن نماز باشکوه گام بر می داریم.نشست فصلی دبیران ستاد اقامه نماز استان سمنان در دهه ترویج نماز برگزار شد نشست فصلی دبیران ستاد اقامه نماز استان سمنان در دهه ترویج نماز برگزار شدنشست فصلی دبیران ستاد اقامه نماز استان سمنان در دهه ترویج نماز برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا