اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز بیست و هشتم شهریور ماه، جلسه شورای اقامه نماز استان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه، نماینده استاندار و مدیران کل دستگاه های مرتبط برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز استان سمنان، مدیر کل آموزش و پرورش گزارش کاملی از فعالیت نمازی در سال گذشته و همچنین برنامه پیش رو از اول مهر، ارائه کرد که تهیه و توزیع ۳۰۰۰ متر فرش سجاده ای در مدارس، تجهیز و نوسازی حدود ۴۰ نمازخانه در ۴۰ مدرسه، تفاهم نامه استفاده از امامان جماعت در مدارس از اهم فعالیت ها و برنامه ها بود.

حجت الاسلام مطیعی نماینده ولی فقیه در استان، ضمن تشکر و قدردانی بابت فعالیت های به جا و مستمر این اداره کل، و همچنین قدردانی از فعالیت های ستاد اقامه نماز، به تداوم همکاری این دو سازمان تاکید کرد.

وی افزود: الحمدلله شاهد فعالیت ها و همکاری های بسیار خوبی از سمت سازمان ها با ستاد اقامه نماز هستیم و در راس آن ها اداره کل آموزش و پرورش که شاهد فعالیت های آن هستیم و خواهیم بود.

شمس الدین در این جلسه بیان کرد: به مناسبت شروع مدارس و با آغاز ماه مهر، قطعا همکاری ستاد با آموزش و پرورش در تمام امور نمازی ادامه دار و بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: این همکاری و همفکری همچنین با تمام سازمان ها برقرار است و قطعا نتایج آن تا کنون قابل قبول بوده و به مرور زمان بهبود هم خواهد یافت.

جلسه شورای اقامه نماز استان سمنان تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا