اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در سی ام مهرماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی با حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز، حسینی مدیرکل دامپزشکی، معاونین و اعضای شورای اقامه نماز برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی، حسینی ضمن خوش آمد گویی به مدیر ستاد، گزارشی از روند احداث نمازخانه در یکی از شهرستان ها و همچنین تجهیز نمازخانه ها در ادارات سطح استان ارائه کرد.

حسینی گفت: با حمایت ستاد اقامه نماز و پیگیری های متعدد الحمدلله در تمام ادارات در سطح استان نمازخانه های مجهز به همراه نماز جماعت برپاست.

وی رسالت اداره کل دامپزشکی را رسیدگی به امور معنوی مردم در کنار صیانت از امور تغذیه ای دانست.

شمس الدین در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بسیار مناسب این مجموعه در مورد مسائل نمازی، به مساله ذبح شرعی هم اشاره کرد و تاثیر این اداره در امور معنوی مردم را بسیار به جا و پر اهمیت عنوان کرد.

وی همچنین در مورد اقامه نماز جماعت و اهمیت آن در سازمان مطالبی را ارائه کرد و از اقدام به جا و صحیح آن اداره کل در ساخت و تجهیز نمازخانه ها تشکر کرد.جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا