اخبارسمنان

جشن بزرگ تکلیف متمرکز ویژه نو مکلفین بیست و پنج مدرسه استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، جشن بزرگ تکلیف متمرکز ویژه نو مکلفین بیست و پنج مدرسه استان در تاریخ هفتم اسفند ماه برگزار شد.

در این برنامه که با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و بخشی از مقامات استانی برگزار شد، استاندار سمنان در سخنانی ضمن قدردانی از مادرانی که به تربیت نمازی فرزندان میپردازند، اقامه نماز را خصوصا در خانه موجب جلب برکت الهی و عاقبت بخیری فرزندان برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، نیز ضمن بیان خاطره ای دانش آموزان نومکلف را چشم و چراغ خانه ها  و اجتماع دانست و گفت: این جشن باید فراگیرتر برگزار شود.

در ادامه مطیعی از مساعی و تلاش آموزش و پرورش استان و شهرستان و ستاد اقامه نماز استان تشکر کرد.

حجت الاسلام شمس الدین نیز در بیانات کوتاهی از اقدامات شایسته آموزش و پرورش در این مراسم و بابت برگزاری مطلوب نماز جماعت در مدارس تقدیر کرد.

جشن بزرگ تکلیف به صورت متمرکز برای نو مکلفین بیست و پنج مدرسه از مدارس استان سمنان برگزار شد.جشن بزرگ تکلیف به صورت متمرکز برای نو مکلفین بیست و پنج مدرسه از مدارس استان سمنان برگزار شد.جشن بزرگ تکلیف به صورت متمرکز برای نو مکلفین بیست و پنج مدرسه از مدارس استان سمنان برگزار شد.جشن بزرگ تکلیف به صورت متمرکز برای نو مکلفین بیست و پنج مدرسه از مدارس استان سمنان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا