آذربایجان غربیاخبار

همکاری بانک سپه و ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی برای ترویج فرهنگ نماز

دیدار مدیرکل بانک سپه با مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی برای بررسی راه‌های ترویج نماز در میان کارکنان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، مدیرکل بانک سپه و تیمی از کارشناسان، در تاریخ بیست و هفتم فروردین ماه، با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار و گفتگو کردند.

این جلسه، که در محل ستاد به منظور بررسی راه‌های بهره‌گیری از ظرفیت‌های بانک برای ترویج نماز تشکیل شد.

مدیرکل بانک سپه در این دیدار بر اهمیت نماز به عنوان یک جزء حیاتی در فرهنگ و زندگی روزمره تأکید و اعلام کرد که بانک سپه متعهد به تقویت این ارزش‌ها در محیط کاری است. وی همچنین افزود که بانک آمادگی دارد تا با استفاده از امکانات و منابع خود، در ترویج و تعمیق فرهنگ نماز اقدامات مؤثری انجام دهد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، نیز از این همکاری ابراز خرسندی کرد و بیان داشت که همکاری با بانک‌ها و مؤسسات مالی می‌تواند به تحولات فرهنگی عمیق در جامعه منجر شود. ایشان این دیدار را آغازی برای برنامه‌های مشترکی دانست که می‌تواند تأثیرات مثبتی بر جامعه داشته باشد.

در پایان این دیدار، توافق شد که برنامه‌های آموزشی و فرهنگی متنوعی با هدف ترویج نماز و افزایش مشارکت کارکنان در این امر معنوی، طراحی و اجرا شود. انتظار می‌رود که این اقدامات، تأثیرات مثبتی بر فضای کاری و فرهنگی بانک سپه و همچنین جامعه گسترده‌تر داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا