اخبارگلستان

اعلام فراخوان مسابقه «آیه‌های بندگی» در گلستان

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به مسابقه قرآنی«آیه‌‌های بندگی»، گفت: در این مسابقه ضمن ترویج فرهنگ کتابخوانی تلاش شده تا خواننده با آیات موضوعی قرآن کریم در ارتباط با اقامه نماز آشنا شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، حسن دیلم، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ماه رجب و ماه شعبان دو باب برای ورود به ماه مهمانی خدا یعنی ماه مبارک رمضان هستند و ما باید از برکات سرشار ماه‌های رجب و شعبان استفاده کرده و خود را برای ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان آماده سازیم.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به مسابقه قرآنی «آیه‌‌های بندگی»، اظهار کرد: در این مسابقه ضمن ترویج فرهنگ کتابخوانی تلاش شده تا خواننده با آیات موضوعی قرآن کریم در ارتباط با اقامه نماز آشنا شده و به ترویج آن بپردازد.

دیلم با بیان اینکه مسابقه «آیه‌های بندگی» از کتاب نماز در قرآن به قلم مهدی اسماعیل پور برای گروه سنی ۱۵ سال به بالا طراحی شده، تصریح کرد: در این کتاب نویسنده در جریان تفسیر آیات قرآن کریم از کلام معصومین(ع)، احادیث و روایات برای تفهیم بهتر موضوع استفاده کرده است.

وی با تأکید بر اینکه مسابقه «آیه بندگی» به همت گروه قرآن و عترت و واحد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و با همکاری ستاد اقامه نماز استان گلستان برنامه‌ریزی شده است، گفت: به ۱۴ نفر از شرکت‌کنندگان کمک‌ هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مهلت ارسال آثار تا پنجم اسفند ماه دانست و گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند با دانلود کتاب، دریافت سؤالات و فرم پاسخنامه از وبگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان (https://golestan.farhang.gov.ir)، اقدام به پاسخگویی سؤالات طراحی‌شده کرده و تصویر پاسخنامه خود را به شماره ۰۹۱۱۴۰۶۳۳۴۳ ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا