اخبارفارس

سومین گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۴ دی سومین گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان فارس ۱۴۰۱ به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در سالن کوثر ساختمان شماره ۲ تشکیل گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام قاسمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدعوین و حاضرین در جلسه در خصوص اهمیت نماز در دستگاه های اجرایی و اقامه آن و عدم برگزاری جلسات اداری در وقت فضیلت نماز مطالب مبسوطی مطرح کرد.

در ادامه سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن ارائه گزارشی از اهم فعالیت های نماز در استان فارس و توسعه و ترویج فرهنگ نماز اول وقت در ادارات از استاندار فارس که توجه ویژه به نماز در ادارات استان فارس دارد تشکر کرد.

سپس حجت الاسلام حدائق رئیس مرکز بنیاد مهدویت استان فارس مفصلاً در خصوص تفسیر آیه شریفه ۴۱ سوره حج مطالبی ارائه کرد و وجود اعتقاد به مهدویت و امر به معروف و نهی از منکر را از دیدگاه قرآن بیان کردند و آثار و برکاتی از نماز اول وقت را برشمردند.

در پایان حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس پیرامون مطالب فعالیت های فرهنگی در ادارات، لزوم اقامه نماز در وقت فضیلت آن و سامانه سجاده مطالبی را بیان و به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ دادند.سومین گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان فارس سومین گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان فارس سومین گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا