بوشهر

سومین جلسه شورای برنامه ریزی منطقه سه کشوری در استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز  استان بوشهر سومین جلسه شورای برنامه ریزی منطقه سه کشوری صبح روز چهارشنبه  نهم آذرماه با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، معاون اداره کل قرآن ، عترت و نماز  وزارت آموزش و پرورش و مدیران ستاد اقامه نماز منطقه سه کشور به میزبانی استان بو.شهر برگزار گردید.

سرگزی، معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته، در استان های کشور در خصوص تدوین برنامه های  فرهنگی آموزشی سال ۱۴۰۲ ستاد در آموزش و پرورش، برعنایت اصول مهمی نظیر جامعیت برنامه ها، مشارکت پذیری دانش آموزان و فرهنگیان در فرآیند اجرای برنامه ها و فعالیت ها  تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: به گونه ای برنامه ریزی شود، که دانش آموزان احساس خوشایندی از حضور در برنامه ها داشته و داوطلبانه و مشتاقانه در آن حضور یابند.

سرگزی افزود: موفقیت در برنامه ها و خدمات فرهنگی و آموزشی نماز در مدارس ،همراهی متولیان مدرسه در  اجرای آن است و بحمدالله امروز  ارتباط و همکاری منظم و مستمر و موثری بین ستاد اقامه نماز و  آموزش و پرورش در سطوح ستادی و استانی وجود دارد،که این رویکرد باید حفظ و تقویت شود.

در این جلسه که با حضور معاون اداره کل قرآن،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش  و معاون پرورشی اداره کل استان بوشهربرگزار شد، پس از بحث  و تبادل نظر پیرامون فعالیت های اولویت دار نماز در  مدارس، به تفکیک ۱۴ برنامه  و فعالیت با محوریت  دانش آموزان، ۸ برنامه ویژه مدیران، معلمان و مربیان مدارس و ۴ برنامه ویژه والدین دانش آموزان به عنوان فعالینت های نماز در مدارس از سوی اعضاء منطقه سه کشوری پیشنهاد گردید.

در پایان بعد از اقامه نماز جماعت نشستی جداگانه با حضور معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز با مدیر ستاد استان و دیگر کارکنان برگزار و پیرامون موضوعاتی بحث و تبادل  نظر گردید.

سومین جلسه شورای برنامه ریزی منطقه سه کشوری در استان بوشهر برگزار شد سومین جلسه شورای برنامه ریزی منطقه سه کشوری در استان بوشهر برگزار شد سومین جلسه شورای برنامه ریزی منطقه سه کشوری در استان بوشهر برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا