اخبارگیلانمهدویت

جشن شعبانیه به مناسب ولادت حضرت مهدی موعود(عج) در رشت برگزارشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گیلان، جشن شعبانیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی (ص) با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و جمعیت هلال احمر استان گیلان و با سخنرانی دکتر دوستار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و مدیر کل جمعیت هلال احمر و مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گیلان وبرخیاز مدیران و کارکنان  دستگاههای اجرایی در سالن همایش اداره کل هلال احمر رشت برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین  حجازی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدی موعود (عج) در این مراسم با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه گفت :انتظار ظهور مختص شیعیان نیست بلکه در همه ادیان و مذاهب مردم منتطر شخصی هستند که با ظهورش حکومت واحد جهانی تشکیل شود و مردم در سایه عدل و داد زندگی کنند.

جشن شعبانیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)

آقای محمد دوستار رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت هم در این مراسم با ارایه گزارشی از عملکرد دانشگاه در حوزه ترویج فرهنگ مهدویت گفت: برای اینکه گفتمان و سبک زندگی مهدوی گسترش یابدباید آگاهی بخشی و دانش مهدویت بین جوانان و نوجوانان ترویج پیدا کند.

جشن شعبانیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)

آقای سیاوش غلامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان همفعالیت داوطلبانه نیرو‌های ایثارگر این جمعیت را برگرفته از آموزه‌های دینی و اعتقادی دانست.

جشن شعبانیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)

در این مراسم با تجلیل از ۲ فعال دانشگاهی و حوزوی در زمینه مهدویت تجلیل، و جوایزی به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان اهدا شد.

شایان توجه است که نمایشگاه زنده نقاشی و قصه گویی درباره تولد حضرت مهدی (عج) و شعر خوانی توسط نوجوانان و حضور حدود۴۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و عده ای از دانش اموزان از دیگر ویژگی های این مراسم بود.

 

جشن شعبانیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) جشن شعبانیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا