اخبارفارس

جشن تکلیف دانش آموزان مدرسه شهید برزگر مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه، جشن تکلیف دانش آموزان مدرسه شهید برزگر با همت و تلاش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، در محل نمازخانه این مدرسه برگزار شد.

این جشن که با همکاری معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش، مدیریت و معلمان مدرسه شهید برزگر برگزار شد، با اهداء لوح و پذیرایی از دانش آموزان و همچنین برنامه های شاد همراه بود. همچنین پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت از تلاش های مدیریت مدرسه تشکر کردند.

لازم به ذکر است شهرستان مرودشت پیشتاز در امور برنامه های فرهنگی، آموزشی و برگزاری جشن های تکلیف دانش آموزان در این سال تحصیلی بود.

حجت الاسلام پرحاذه دبیر اقامه نماز شهرستان با حضور در این جشن تکلیف ورود دانش اموزان را به عرصه بندگی خدا تبریک گفت.

وی در ادامه گفت: از این فرصت به خوبی استفاده کنید. شما دانش آموزان می‌توانید با همت و تلاش خود در عرصه های مختلف در راه اعتلای کشور عزیزمان  مؤثر باشید.

پرحاذه همچنین در ادامه افزود: ورود به بندگی خدا نشانه این است که ما باید عبد خدا شویم و کسی که عبد خدا می‌شود در راستای زندگی بهتری قدم برمی‌دارد. توصیه من به شما دانش آموزان این است که قدر ورود به بندگی خدا را بدانید.

خاطرنشان می‌شود امسال در اکثر مدارس شهرستان مرودشت جشن تکلیف دانش آموزان برگزار شد.

مدرسه شهید برزگر فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا