اخبارگلستان

نشست مشترک مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای پیگیری تفاهمنامه سالانه و بومی سازی برنامه های مصوب ابلاغی، جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، در روز شنبه بیست و ششم خرداد ماه دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار از تلاش‌ها و برنامه های اجرا شده در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای اقامه نماز و برنامه های ویژه کارکنان در این حوزه تقدیر کرد.

قاسم محمدی بر اهمیت نماز به عنوان رکن اساسی جمهوری اسلامی تاکید کرد و افزود: ستاد اقامه نماز استان برای همکاری و همراهی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی با محوریت نماز آمادگی کامل دارد.

جمال اسدی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از تلاش‌ها و فعالیت‌های این ستاد در جهت ترویج فرهنگ نورانی نماز در جامعه قدردانی کرد.

وی افزود: هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران، ترویج سیره شهدا و ترویج فرهنگ اقامه نماز به تاسی از راه و شیوه شهداء در جامعه است.

اسدی ادامه داد: مهمترین توصیه شهدا که در قاطبه وصیتنامه های این بزرگمردان مشهود است توجه به نماز و تبعیت از ولایت است.

نشست مشترک مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان با مدیر ستاد اقامه نماز نشست مشترک مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا